logo

Roland pool bazény a PVC fólie

KTO SME

Sme slovenská spoločnosť ktorá pôsobí na trhu od roku 2004. Našim cieľom je poskytnúť zákazníkom komplexný servis preto dodávame riešenia bazénov, ktoré sú unikátne. U nás získavate komplexné zastrešenie výstavby od projekčnej činnosti, cez realizačnú až po prevádzkovú. Svoje služby poskytujeme cez dlhoročných partnerov a my ako hlavný realizátor preberáme plnú záruku za kvalitu celého diela.

hrubá stavba bezéna

Projekt bazéna

Pri výstavbe bazéna sa nezaobídeme bez detailného projektu. Tento projekt poslúži nie len pri samotnej výstavbe, ale je potrebný pre ohlásenie drobnej stavby na stavebný úrad. Poskytnutím tejto služby Vám ako investorovi odpadajú problémy s hľadaním projektanta a nákladmi nad rámec. Projekt pre stavebné povolenie je zahrnutý v celkovej cene diela.

Stavebná činnosť

Samotná stavebná činnosť je často kameňom úrazu väčšiny konkurenčných ponúk kedy spoločnosti nechávajú túto časť na investorovi, aby si ju zabezpečil formou subdodávky. Spolupracujeme len s kvalitnými a overenými remeselníkmi ktorý majú s nami zrealizovaných niekoľko desiatok bazénov. Kvalitne prevedená stavebná činnosť je základom pre zdar úspešnej realizácie bazéna. Na počiatku sú výkopové práce a odvoz nadbytočnej zeminy, betonáž železobetónovej dosky, vytiahnutie stien bazéna, realizácia šachy a zateplenia bazénových stien.

hrubá stavba bezéna
realizácia fóliovaného bazéna

Realizácia bazéna

Realizácia bazéna spočíva v natiahnutí bazénovej fólie a prevedení zvarov fólie. Zapojení bazénových technológií podľa požiadaviek klienta ako napríklad, filtrácia, protiprúd, osvetlenie, bazénové chrliče a atrakcie, úprava bazénovej vody chlórová, alebo soľná či ohrev bazéna. Úspešne montujeme ako solárne panely tak aj tepelné čerpadlá podľa požiadaviek klienta.

Finálna úprava bazéna

Finálna úprava bazéna a okolia bazéna spočíva v realizácii bazénovej obruby, alebo dlažby. Drevených terás vyrovnaní terénu okolia bazénu či montáži bazénového prekrytia. Aktuálne ponúkame množstvo systémov bazénového prekrytia nemeckého výrobcu, ale aj solárne plachty a lamelové systémy viacerých druhov renomovaných zahraničných aj miestnych výrobcov.

finálna úprava bazéna

Prevádzka bazéna

Po realizácii bazéna ponúkame množstvo doplnkových prevádzkových služieb. Od zmluvných cez tzv. Ad Hoc riešenia. Medzi ponúkané prevádzkové služby patria najmä

priprava bazena po zime

Pripravenie bazéna na sezónu

Pripravenie bazéna na sezónu spočíva v odzimovaní bazéna. Kompletné vyčistenie a vydenzifikovanie bazéna a bazénového príslušenstva. Výmenu filtračného piesku preskúšanie všetkých komponentov bazénového príslušenstva, zistenie a oprava prípadných netesností, alebo navrhnutie výmeny.

cistenie bazena

Čistenie a údržba bazéna

Čistenie a údržba bazéna je základnou prevádzkovou činnosťou ktorú je potrebné vykonávať minimálne 1x do týždňa. Spočíva v povysávaní bazéna, zistení aktuálneho stavu bazénovej vody t,j, PH, Cl a aplikovaní bazénovej chémie.

zazimovanie bazena

Zazimovanie bazéna

Zazimovanie bazéna je nevyhnutnou činnosťou po ukončení sezóny na zamedzenie škôd spôsobených zimou a mrazom. 4innosti zazimovania spočívajú v záverečnom aplikovaní bazénovej chémie, odpojení a vyčistení bazénovej filtrácie. Následne sa zabezpečia všetky komponenty kde by sa mohla nachádzať voda proti zamrznutiu a tým pádom aj poškodením, alebo úplným zničením.

POVEDALI O NÁS

referencia

Celá naša realizácia prebehla na veľmi profesionálnej úrovni, na začiatku sme o bazénoch nevedeli absolútne nič. Vďaka Rolandovi máme krásny bazén.

Peter Moravčík

REFERENCIe
referencia

Ďakujeme za kvalitné a rýchle prevedenie bazéna. Roland a jeho "družina" to zvládli na výbornu. Bazén aj po roku používania slúži perfektne.

Mazuch Miroslav

Referencie
referencia

Na začiatku sme sa obávali životnosti fóliovaného bazéna nakoniec sme sa však utvrdili, že je to pre nás to najlepšie riešenie. Sme nadmieru spokojný.

Novák Ladislav

Referencie
referencia

Profesionálne, rýchle a kvalitne prevedenie za rozumnú cenu. Ochotný prístup a profesionálne služby počas všetkých fáz projektu. Ďakujeme ;-)

Balažovič Andrej

Referencie